Корзина
14 отзывов
УкраинаКировоградская областьКропивницкийТореза 27А25030
+380
50
636-80-17
+380
98
719-71-99
+380
68
370-21-49
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Оптовая закупка меда АмедА Груп
Корзина
Энтеронормин для пчел препарат без антибиотика
Энтеронормин для пчел препарат без антибиотика, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отзывы о товаре

Энтеронормин

Рекомендації по застосуванню ветеринарного препарату Ентеронормін у бджільництві

На загальний стан бджолиних сімей і якість їх продукції негативно впливає ряд факторів, таких як забруднення навколишнього середовища, наявність збудників інфекційних та інвазійних захворювань, застосування антибіотиків тощо.

Тому для отримання екологічно безпечної продукції бджільництва          (наприклад, меду без антибіотиків), стимуляції розмноження та підвищення резистентності бджіл до збудників інфекційних захворювань і несприятливих чинників довкілля назріла доцільність застосовувати комплексні натуральні препарати, до яких відносять і пробіотики.

Препарат Ентеронормін (РП № ВВ-00427-02-12 від 13.04.2012) – водорозчинний порошок від білого до сіро-жовтуватого або сіро-зеленуватого кольору. До його складу входять живі культури корисних мікроорганізмів, роду Lactobacillus spp, бактерій Bacillus subtilis spp., та роду Enterococcus spp., хітозан розчинний, а також поживне середовище.

Молочнокислі бактерії підібрані за наступними критеріями:

Резистентність до вживаних у бджільництві антибіотиків, максимальна спроможність до виділення молочної кислоти, ферментів, вітамінів, імуностимуляторів та інших біологічно активних речовин.

Формуючи нормальну мікрофлору, препарат Ентеронормін стабілізує захисні сили організму, стимулює розвиток і продуктивність бджолиних сімей, проявляє антагоністичну активність до широкого спектру патогенних бактерій і грибів. Виробничі випробування препарату доводять екологічну безпеку та високу профілактичну і терапевтичну ефективність, тому його застосовують для:

  ― підгодівлі (обробки) бджіл у весняно-літній період ( стимуляція життєдіяльності організму, підвищення інтенсивності медозбору, стимуляція відкладання яєць маткою, захист від збудників інфекційних захворювань бактеріального і грибкового походження: американського гнильцю, європейського гнильцю, парагнильцю, сальмонельозу, аскоферозу, аспергільозу, нозематозу та ін.) ;

           ― осінньої обробки бджіл ( під час зимівлі зменшується кількість помору бджіл та збудників бактеріальних і грибкових захворювань, зміцнюється сила сімей і спостерігається більш ранній та інтенсивний обліт бджіл).


        Препарат Ентеронормін, для застосування у бджільництві, випускається масою 4 г у флаконах 30 мл. Перед використанням, для активування мікроорганізмів, у флакон додають до об'єму 30 мл сиру питну воду ( не хлоровану!), інтенсивно збовтують і настоюють 12-16 год при кімнатній температурі. Активований таким чином препарат задають бджолам:

 – додаванням до цукрового сиропу для підгодовування або у воду для випоювання. З профілактичною метою курс триває 2 доби та складається з розрахунку один флакон на сім'ю/на добу. Лікувальний курс протягом 4-6 діб.

         ― обприскуванням рамок з бджолами з обох сторін та стінок вуликів.  З цією метою 30 мл активованого препарату (1 флакон) розводять до 400 мл не хлорованою питною водою (доза на одну сім'ю). Рекомендований курс – 2 доби.

      Можливе комплексне застосування Ентеронорміну та хімічних засобів при обробці сімей проти вароатозу. При цьому пробіотик використовують шляхом обприскування рамок та стінок вуликів за вище наведеною схемою після їх обробки хімічними засобами.

       Більш детально Ви можете ознайомитись на нашому сайті ameda.org.ua

http://ameda.org.ua/index.php/11-enteronormin/4-enteronormin

095-3506498; 068-3702149 Менеджер Светлана

Основные атрибуты
Страна производительУкраина
Лекарственная формаПорошок
Объем4.0 мл
Дополнительные характеристики
упаковка
  • Цена: 20 грн.
  • Способ упаковки: флакон
Добавить отзыв

0 отзывов0% положительных