Корзина
28 отзывов
УкраинаКировоградская областьКропивницкийТореза 27А25030
+380
50
636-80-17
+380
98
719-71-99
+380
68
370-21-49
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Оптовая закупка меда АмедА Груп
Корзина
Мед без антибіотику

Мед без антибіотику

Мед без антибіотику

Основна проблема на сьогоднішній день, що турбує пасічника, як лікувати бджолосім’ї не використовуючи антибіотиків.

Препарат «Ентеронормін» (РП № ВВ-00427-02-12 від 13.04.2012) був розроблений вітчизняними спеціалістами разом з вченими Ужгородського національного Університету.

«Ентеронормін» ― препарат нового покоління, що не має зарубіжних аналогів та займає перше місце серед ефективних і недорогих вітчизняних препаратів. Він сприяє отриманню екологічно безпечної продукції бджільництва (мед без антибіотиків), стимулює розмноження та підвищує стійкість бджіл до збудників інфекційних захворювань.

Ветеринарні клінічні випробування препарату довели екологічну безпеку та високу профілактичну і терапевтичну ефективність. Препарат «Ентеронормін» використовувався у виробничих випробуваннях безпосередньо на бджоло-пасіках різних регіонів (Київська, Черкаська, Кіровоградська, Миколаївська та інші області), де зарекомендував себе як найефективніший комплексний натуральний препарат, що стимулює розвиток і продуктивність бджолосімей.

Застосовують його для:

- підгодівлі (обробки) бджіл у весняно-літній період ( стимуляція життєдіяльності організму, підвищення інтенсивності медозбору, стимуляція відкладання яєць маткою, захист від збудників інфекційних захворювань бактеріального і грибкового походження: американського гнильцю, європейського гнильцю, парагнильцю, сальмонельозу, аскоферозу, аспергільозу, нозематозу та ін.) ;

  ― осінньої обробки бджіл ( під час зимівлі зменшується кількість помору бджіл та збудників бактеріальних і грибкових захворювань, зміцнюється сила сімей і спостерігається більш ранній та інтенсивний обліт бджіл).

АмедА Груп ТМ

Предыдущие статьи
  • Зрелый мед
    Немаловажно уметь отличить зрелый мед от нектара. Ведь нас, при покупке, интересует, в первую очередь, качественный и зрелый мед.